Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Rejestratory do kamer

( ilość produktów: 2 )

Jeśli planujesz stworzyć system monitoringu, to niezbędne są rejestratory do kamer. To urządzenia odpowiadające m.in. za zapis oraz obróbkę obrazu. Dotyczy to zarówno domowej sieci nagrywania, jak i przemysłowego monitoringu.

Rejestratory monitoring ? jak wybrać odpowiedni model?

Rejestrator do kamer powinien być przede wszystkim kompatybilny z posiadanymi urządzeniami do monitoringu. Wybór niewłaściwego modelu może negatywnie wpłynąć na możliwości sieci, a nawet uniemożliwić jej prawidłowe działanie. Akcesoria, rejestratory i kamery do monitoringu muszą być ze sobą kompatybilne.

Istotnym parametrem, na który trzeba zwrócić uwagę, jest ilość obsługiwanych kanałów. Od niej zależy, ile urządzeń możesz podłączyć do sieci. Proste rejestratory pozwalają podłączyć 6 lub 8 kamer, natomiast przemysłowe obsługują nawet kilkadziesiąt urządzeń.

Ważna jest także rozdzielczość obsługiwana przez rejestrator kamer. Powinna być ona taka sama lub wyższa niż rozdzielczość, jaką mają inne urządzenia do monitoringu. W przeciwnym wypadku dojdzie do utraty jakości.

Jakie rejestratory do monitoringu ? IP czy analogowe?

Na rynku znajdziesz rejestratory do kamer IP oraz analogowe. Dużą przewagą urządzeń IP jest to, że nie potrzebują dodatkowych kabli, ponieważ można podłączyć kamery bezprzewodowo. Technologia IP ułatwia również naprawy sieci w przypadku awarii.

Jednocześnie wybierając technologię rejestratora monitoringu, należy dopasować ją do posiadanych kamer. Najczęściej na rynku dostępne są urządzenia wykorzystujące IP, natomiast w starszych sieciach niezbędne mogą być rejestratory analogowe.

W naszym sklepie znajdziesz także inne akcesoria do monitoringu. Do poprawnego działania rejestratorów z pewnością przydadzą się dyski twarde.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 584 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-14
jestem bardzo zadowolony z realizacji zamówienia, tym bardziej, że przed wysyłką gniazda elektrycznego zadzwonił pracownik firmy i mogliśmy porozmawiać o wysyłanym produkcie, jego możliwościach a także sposobie instalacji
2023-09-05
Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta. Mało która firma tak dba o swojego klienta, tak szybko odpowiada i informuje o wszystkim
pixel