Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 1 500,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Smart Dom

Inteligentny dom z Bticino

BEZPIECZEŃSTWO I ZARZĄDZANIE CODZIENNYMI CZYNNOŚCIAMI

Twój dom jeszcze bezpieczniejszy. Smart domofon oraz inne urządzenia zapewnią Ci ochronę oraz możliwość kontroli posesji pod Twoją nieobecność. Korzystając ze smartfona, możesz włączyć kamery zewnętrzne lub wewnętrzne podłączone do systemu wideodomofonowego. Nawet gdy jesteś na wakacjach, możesz łatwo włączyć podlewanie ogrodu lub oświetlenie.

Zapomnij o dodatkowych, skomplikowanych pracach instalacyjnych i konfiguracji sieci Ethernet. W łatwy sposób podłącz aparat z wykorzystaniem 2 przewodów do instalacji wideodomofonowej BTicino. Dzięki zintegrowanej technologii Wi-Fi, nie musisz robić nic więcej. Szybko i bez problemu stworzysz inteligentny dom, którego urządzenia będą działać sprawnie przez długi czas!

Zapomnij o dodatkowych skomplikowanych pracach instalacyjnych i konfiguracji sieci Ethernet. W łatwy sposób podłącz aparat z wykorzystaniem 2 przewodów do instalacji wideodomofonowej BTicino. Dzięki zintegrowanej technologii Wi-Fi, nie musisz robić nic więcej.

Inteligentny dom z Bticino

Bezprzewodowa automatyka domowa

Oferta Legrand odpowiada na zapotrzebowanie Klientów: pozwala stworzyć nowoczesny dom jutra – dom smart, dostępny już dzisiaj. Zalety oferty to nie tylko łatwość instalacji i zróżnicowane funkcje sprzętu, ale i bogactwo dostępnych serii i linii estetycznych. Dzięki temu elementy inteligentnego domu Legrand są przyjazne zarówno dla końcowego użytkownika, jak i dla projektanta lub instalatora. W skład oferty wchodzi również wszechstronny wybór automatyki domowej oraz podnoszące bezpieczeństwo systemy wideodomofonowe.

Osprzęt Legrand łączy rozwiązania przewodowe z bezprzewodowymi i jest łatwy w montażu z wykorzystaniem istniejącej instalacji elektrycznej oraz technologii radiowej. Szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań pozwala na dostosowanie możliwości systemu do każdej inwestycji.

Komfort w zasięgu ręki – smart dom

Sprzęt elektroinstalacyjny Legrand umożliwia sterowanie inteligentnymi urządzeniami do domu z intuicyjnej aplikacji na smartfonie, dzięki sieci zaawansowanych rozwiązań skomunikowanych przez Wi-Fi. Łatwa integracja elementów przewodowych z bezprzewodowymi oraz możliwość włączania do sieci elementów innych producentów, gwarantują elastyczność użytkowania. Klienci doceniają możliwość dostosowania rozwiązań automatyki domowej Legrand do praktycznie dowolnych wymagań, a inwestorzy i wykonawcy cenią pewność i komfort pracy z osprzętem Legrand do inteligentnego zarządzania domem.

Elementy systemu inteligentnego domu

System automatyki domowej MY HOME podnosi bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, zwiększając jednocześnie prestiż oraz wartość użytkową mieszkania. Elastycznie dobierane urządzenia inteligentnego domu, pozwalają na sterowanie oświetleniem, roletami i ogrzewaniem, monitorowanie zużycia mediów oraz systemu alarmowego, kontrolę dystrybucji dźwięku z domowego zestawu audio, a także obsługę funkcji wideodomofonów. Dodatkowo użytkownik ma dostęp do indywidualnych scenariuszy. Może np. jednym przyciskiem jednocześnie uruchomić alarm i wyłączyć ogrzewanie, wychodząc z domu. Kolejną zaletą jest możliwość zdalnego lub lokalnego sterowania systemem smart domu ze smartfona lub komputera.

Łatwa instalacja elementów inteligentnego domu

Instalacja osprzętu Legrand jest łatwa i intuicyjna. Można stosować go w budownictwie każdego rodzaju, zarówno mieszkaniowym, jak i komercyjnym lub przemysłowym. Skomunikowane przez Wi-Fi urządzenia smart dom tworzą spójną, bezpieczną sieć, którą można w każdej chwili rozbudować, dzięki możliwości dowolnego łączenia elementów przewodowych z bezprzewodowymi. Elastyczność systemu ułatwia pracę wykonawcy, a w razie jakichkolwiek wątpliwości pewność instalacji gwarantuje szczegółowy Przewodnik Instalatora.

Przykładowy scenariusz

Oto przykład możliwości, jakie otwiera użytkowanie inteligentnych urządzeń Legrand w domu. Zaledwie trzy produkty wystarczą, by uzyskać dostęp do scenariuszy w aplikacji Home + Control. Potrzebne będą gniazda connected – serce systemu i panel sterowania inteligentnym domem, łączniki connected – po jednym w każdym pokoju oraz łączniki rolet. Po ich zainstalowaniu produkty przewodowe kontrolują oświetlenie, urządzenia elektryczne oraz rolety.

Po spersonalizowaniu scenariusza w aplikacji Home + Control trzeba go włączyć. Aktywacja jest prosta – wystarczy nacisnąć dół klawisza głównego WYJŚCIE/POWRÓT. Naciśnięcie klawisza natychmiast wyłączy całe oświetlenie sufitowe oraz kinkiety, lampy stołowe i podłogowe, a nawet opuści rolety w salonie!

Urządzenia smart dom znajdziesz w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach. Sprawdź i zamów już teraz!

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 678 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-30
Fast delivery
2024-05-14
Swietnie, bardzo dziękuję za proaktywny telefon, dzięki któremu mogłem zmienić element zamówienia na podobny z szybką dostawą. Doceniam, dziękuję.
pixel