Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 1 500,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wyspecjalizowany dostawca systemów wideodomofonowych Bticino

2020-11-05
Wyspecjalizowany dostawca systemów wideodomofonowych Bticino
 
 
 
 
 
 
HIMP - Intelligent Solutions. Partner Bticino i wyspecjalizowany dostawca systemów wideodomofonowych
 
 
W firmie HIMP - Intelligent Solutions wiemy, że instalacja wideofonów jest czasami trudna. Dlatego chcemy, aby było to jak najłatwiejsze dla instalatora.
 
  • Poproś o wycenę
 
HIMP - Intelligent Solutions  przedstawia jasną i konkurencyjną ofertę cenową. Firma HIMP konsultuje się z instalatorem w sprawie panela zewnętrznego, okablowania i wideofonów. Szkic instalacji jest rysowany i obliczany. Lista wymaganych elementów jest tłumaczona na pisemną wycenę kompletnej instalacji. Oferta musi być przejrzysta na pierwszy rzut oka. . Harmonogram sytemu wideodomofonowego Bticino szyty na miarę. 
 
  • Zamów wideodomofony
 
Specjaliści HIMP - Intelligent Solutions  opracowują indywidualny schemat dla każdego budynku, który dokładnie określa, w jaki sposób należy podłączyć magistralę i jakie jest adresowanie wideotelefonów. HIMP.pl  dostarcza towar z magazynu, zajmuje się adresowaniem wideodomofonów, składa panel zewnętrzny i zajmuje się programowaniem. Instalator otrzymuje przejrzyste instrukcje instalacji. 
Czas to pieniądz ! 
 
  • Schemat
 
Dla każdej instalacji wideodomofonowej Bticino,  HIMP - Intelligent Solutions  opracowuje dostosowany do potrzeb schemat, który dokładnie określa, w jaki sposób należy podłączyć elementy systemu wideodomofonowego. Czas to pieniądz. Kiedy zadzwonisz do HIMP - Intelligent Solutions   spotkasz kogoś, kto wie, o czym mówisz. Specjalista HIMP bierze pod uwagę indywidualny harmonogram i natychmiast widzi, co zostało dostarczone. W razie potrzeby HIMP - Intelligent Solutions  pomoże na miejscu. 
 
  • Gwarancja 
 
W przypadku zgłoszeń gwarancyjnych załatwiamy wszystko przy jednej wizycie wymieniając sprzęt na nowyUsterka jest usuwana natychmiast, a klient nie musi czekać na naprawę. Lub instalator wysyła wadliwy element do firmy HIMP.  Pomoc bez żadnych kosztów !
 
Poręczną rzeczą w Bticino jest to, że wszystkie stacje zewnętrzne, domofony i widedomofony pasują do tej samej dwuprzewodowej magistrali. Dlatego wszystkie elementy podlegają jednemu i temu samemu systemowi.
 

Pomoc firmy HIMP - Intelligent Solutions  nic nie kosztuje w ramach gwarancji.  

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, wychodzimy po za standardowe działania...coś co u innych jest niemożliwe u nas jest do zrobienia.... 

Kontakt:

biuro@himp.pl , pomoc@himp.pl

tel. +48 663 057 157

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 644 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-16
Zawsze wszystko na plus!
2024-01-14
Oki
pixel