Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wideodomofon SMART WI-FI C100 X16E

2021-10-15
Wideodomofon SMART WI-FI C100 X16E

 

 

Seria aparatów wewnętrznych CLASSE 100 to nowość od BTicino. Uniwersalna stylistyka idzie tu w parze z kompatybilnością instalacyjną wszystkich systemów.

 

 

  

Rozwiązania funkcjonalne, jakie gwarantuje widedomofon CLASSE 100X16E SMART Wi-Fi, to nowoczesny sposób na sterowanie urządzeniem, za pomocą aplikacji w telefonie. Dzięki temu telefon zyskuje funkcjonalność wideodomofonu. W ten sposób możesz sterować urządzeniem gdziekolwiek jesteś!

 

Poznaj zalety aplikacji

Odbieraj połączenia z dowolnego miejsca w domu

Nie musisz podchodzić do domofonu, by go odebrać. Wystarczy, że masz przy sobie smartfon – z jego pomocą odbierzesz połączenie.

 

Odbieraj połączenia z dowolnego miejsca na świecie

Na wakacjach, w delegacji, na szkoleniu – połączenia odbieraj z miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Odległość jest nieistotna.

 

Otwórz bramę wjazdową 

Nie musisz już pamiętać o pilocie do bramy! Wystarczy, że będziesz mieć ze sobą swój telefon z aplikacją i tym sposobem ją otworzysz.

 

Wykorzystuj możliwości urządzenia, gdziekolwiek jesteś 

Wyjeżdżając z domu, możesz zarządzać takimi czynnościami, jak włączanie oświetlenia czy podlewanie ogrodu.

 

Dbaj o bezpieczeństwo

Dzięki funkcjonalnościom aplikacji masz możliwość włączania kamer, sprzężonych z systemem wideodomofonowym. 

 

Zadzwoń do domu

Dzięki możliwościom sprzężonych urządzeń możesz, z wykorzystaniem aplikacji, dzwonić do domu – na wideodomofon.

 

 

Łatwo i intuicyjnie, czyli połączenie oraz skonfigurowanie wideodomofonu i aplikacji na smartfonie

Aplikacja samodzielnie sparuje się z urządzeniem i przeprowadzi Cię przez intuicyjną konfigurację.

 

Krok 1. Utwórz konto oraz wybierz zakładkę USTAWIENIA z menu, a następnie kliknij na „KONFIGURACJA”.

Krok 2. Widoczny na ekranie wideodomofonu kod QR zeskanuj smartfonem.

Krok 3. Wybierz swoją sieć Wi-Fi.

Krok 4. Wprowadź hasło dostępu do sieci Wi-Fi. Aplikacja sama wyszuka urządzenie CLASSE100X 16E, by się z nim połączyć i skonfigurować.

Dzięki dedykowanemu połączeniu z chmurą nie jest konieczna konfiguracja routera. To sprawia, że przebieg procesu nie stwarza trudności. Konfiguracja jest przekazywana przez urządzenie do 2-przewodowego systemu wideodomofonowego. Dzięki temu z pozycji aplikacji w smartfonie, masz możliwość wyszukiwania i wyświetlania urządzeń mobilnych oraz dodawania ich lub usuwania, jeśli zachodzi taka potrzeba.

 

A co, jeśli korzystasz już z wideodomofonu BTicino?

Możesz zastąpić go nowym modelem i korzystać z nowoczesnych rozwiązań! Wybierz CLASSE100 SMART Wi-Fi! Instalacja jest banalnie prosta. Wystarczy:

  1. Odłączyć poprzedni 2-przewodowy wideodomofon BTicino

  2. Bez żadnych dodatkowych zmian instalacyjnych, zainstalować nowy wideodomofon CLASSE Smart Wi-Fi

Wymiana urządzeń jest bardzo prosta, dzięki wyposażeniu wszystkich widemofonów 2-przewodowych BTicino w wyjmowane kostki zaciskowe SCS BUS.

 

Które wideodomofony są kompatybilne?

Działanie dedykowanej aplikacji na smartfonie jest uzależnione od jego dostępu do Internetu. Musisz zatem mieć odpowiednie możliwości techniczne do korzystania z Internetu w swoim telefonie oraz dostęp do sieci. Aby w pełni korzystać z możliwości wideodomofonu CLASSE100X 16E, zainstaluj aplikację Door Entry, która umożliwia wykorzystanie telefonu jako „wirtualnego domofonu”.

Warunkiem korzystania z systemu zdalnej obsługi wideodomofonu przez aplikację jest dostęp do Internetu. Płynność i skuteczność działania połączenia zależna jest od jakości sygnału Wi-Fi, szybkości łącza oraz rodzaju usług i transmisji dostępnych na podstawie umowy na Internet domowy i w smartfonie. Dla sprawnego działania konieczna jest dostępność systemu streamingu VoIP. Funkcjonowanie usług związanych z wykorzystaniem aplikacji jest związane z przesyłem danych, dlatego należy upewnić się, jaka umowa jest podpisana z dostawcą Internetu w zakresie opłat. Są to elementy niezależne od BTicino i Legrand.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 503 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-22
bardzo szybka realizacja z niespodzianką
2023-03-12
ok
pixel