Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 1 500,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Inteligentny dom .Witaj w domu przyszłości i zobacz z jakich elemnetów składa się Smart Home.

2020-10-16
Inteligentny dom .Witaj w domu przyszłości i zobacz z jakich elemnetów składa się Smart Home.

Twój inteligentny dom w kilku krokach

W moim domu przyszłości dzień zaczyna się od mojej ulubionej piosenki jako budzika, pokoje są już ogrzewane wczesnym rankiem i mogę opuścić kołdry bez konieczności zakładania szlafroka, okiennice automatycznie podnoszą się, przepuszczając słodkie poranne światło. Po podłączeniu przełączników i gniazd mogę sterować oświetleniem, włączać lub wyłączać gniazda, ustawiać temperaturę ręcznie lub zdalnie, za pomocą odpowiedniej aplikacji lub głosowo.
Możesz w to nie wierzyć, ale aby osiągnąć ten scenariusz, po prostu przedstawiłem kilka inteligentnych urządzeń, bez rewolucji w domu od góry do dołu i w kilku ruchach.
Pierwszym krokiem było przekształcenie tradycyjnego systemu w inteligentny system bez kosztownych prac związanych z okablowaniem. Wystarczyło zastąpić przełączniki i gniazda mojego systemu podłączonymi urządzeniami i zainstalować bramę, która jest niczym innym jak urządzeniem pełniącym rolę interfejsu między różnymi inteligentnymi obiektami a domową siecią Wi-Fi.  

Na przykład wybierając system taki jak Netatmo with Legrand  wszystkie inteligentne urządzenia mogą się ze sobą komunikować, nawet zdalnie, po prostu łącząc je z aplikacją Home + Control. Rezultat: zdalne sterowanie oświetleniem, roletami i gniazdkami elektrycznymi. Jeśli więc zdarzy Ci się, że w pośpiechu wyjdziesz z domu i zapomnisz o włączonym świetle, albo jeśli masz wątpliwości, że żelazko zostało włączone ... nie martw się: wszystko możesz wyłączyć ze swojego smartfona. Wygodne, prawda?


Zalety rozwiązań bezprzewodowych

Obecnie rynek oferuje szeroką gamę plików Produkty IoT za pomocą którego zautomatyzujesz główne funkcje domowe, zgodnie z Twoimi potrzebami, a przede wszystkim z poszanowaniem Twojego budżetu.
Ponadto początkowa inwestycja zostanie zrekompensowana oszczędnościami. Kilka przykładów? Dzięki inteligentnemu termostatowi, takim jak Smarther firmy BTicino , możesz zoptymalizować zużycie energii poprzez programowanie i zdalne sterowanie temperaturą w domu w dowolnym momencie. Oprócz oszczędności na rachunkach inteligentny dom może pomóc Ci lepiej zarządzać codziennymi czynnościami i doświadczać domu w znacznie wygodniejszy sposób.

Wyobraź sobie przyjęcie na urodziny: przyjaciele zaczynają przychodzić, domofon dzwoni bez przerwy, ale nie możesz zostawić naczyń na ogniu i ciasta w piekarniku. Z podłączonym wideodomofonem, takim jak Classe 300X , wystarczy spojrzeć na smartfon, aby zobaczyć, kto dzwoni do drzwi i otworzyć jednym kliknięciem.

Nie musisz się nawet martwić o zarządzanie ścieżką dźwiękową imprezy: nawet system audio może być teraz podłączony i zdalnie sterowany. System Nuvo oferuje możliwość stworzenia niestandardowego i elastycznego systemu hi-fi dzięki wzmacniaczom strefowym i głośnikom stołowym.

Docelowo Smart Home z rozwiązaniami bezprzewodowymi pozwala uprościć zarządzanie codzienną rutyną, poprawić komfort i zoptymalizować zużycie, wykorzystując istniejącą instalację elektryczną: wiele dobrych powodów, aby przejść od snu do rzeczywistości!

 
Pokaż więcej wpisów z Październik 2020

Polecane

Zestaw wideodomofonowy Bticino CLASSE 300X SMART z WiFI Legrand 363911

Zestaw wideodomofonowy Bticino CLASSE 300X SMART z WiFI Legrand 363911

3 569,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 3 589,00 zł/1szt.Cena regularna 7 434,06 zł brutto/1szt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 679 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-12
Szybko sprawnie bez uwag
2024-04-05
Polecam
pixel