Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Inteligentne rozwiązania dla domu Legrand Bticino

2020-11-12
Inteligentne rozwiązania dla domu Legrand Bticino

Inteligentne rozwiązania dla domu Legrand Bticino.

Legrand to globalny specjalista w zakresie infrastruktury elektrycznej i cyfrowej, który produkuje serie mechanizmów, przełączniki projektowe i automatykę domową, oferując najbardziej zaawansowaną technologię w zakresie wysokiej jakości zastosowań mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych. Nowoczesny dom ewoluuje wraz z mieszkańcami. Sterowanie bezprzewodowe, podłączone urządzenia i sterowanie głosowe zapewniają dodatkowy komfort, mniejsze zużycie i bezpieczniejsze środowisko życia. Warto zapoznać się z nowościami w ofercie Legrand Smart Home.

Wideodomofon

Czy chcesz również zobaczyć, kto jest u twoich drzwi? Nie powinieneś myśleć o wpuszczeniu włamywacza „przypadkowo”, prawda? Możesz temu zapobiec za pomocą wideodomofonu. Coraz więcej osób czyta w gazetach, że włamywacze po prostu dzwonią do dzwonka i po otwarciu drzwi wykonują swój ruch. Rozwiązaniem jest wideodomofon. Współpracujemy z różnymi markami, w tym marką Bticino. Marka ta gwarantuje wysoką jakość i daje konsumentowi szeroki wybór, czy chodzi tylko o domofon, wideofon czy wideofon z kolorowym obrazem.

 

 

Sterowanie z telefonu komórkowego

Dzięki interfejsowi domofon można również przekierować na Twój telefon komórkowy, dzięki czemu możesz otworzyć drzwi ze swojego numeru telefonu komórkowego. Przydatny, jeśli chcesz otworzyć drzwi z innego pomieszczenia lub nawet gdy nie ma Cię w domu. Ten system można podłączyć do bieżącego połączenia telefonicznego w domu.

 

 

Domofony i wideofony firmy BTicino

BTicino posiada bardzo rozbudowany program komunikacji domofonowej. Dla każdego wejścia istnieje odpowiednia jednostka w wersji wandaloodpornej lub standardowej. Do wyboru są stacje zewnętrzne z przyciskiem dzwonka dla każdego domu lub wyświetlaczem z klawiaturą do wprowadzania numeru domu. W domu znajdują się nowoczesne wideofony z systemem głośnomówiącym oraz konwencjonalne urządzenia ze słuchawką. Istnieje szeroki wybór domofonów i wideofonów, od budżetowych po wysokiej klasy z 8-calowym kolorowym ekranem. Przydatne jest, aby wszystkie stacje zewnętrzne, domofony i wideofony pasowały do ​​tej samej dwuprzewodowej magistrali. Wszystko podlega więc temu samemu systemowi.

 

Więcej informacji o Bticino można znaleźć na stronie internetowej www.himp.pl

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 504 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-08
Zadawalająca
2023-03-06
Elegancko, szybko, sprawnie!!!!!
pixel