Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SUNO Sterowanie oświetleniem

( ilość produktów: 77 )

Sterowanie oświetleniem

Kwadratowy kształt przycisków i ramek czynią wygląd łączników ponadczasowym. Połączenie kilku łączników w ramce wielokrotnej tworzy jednolitą, elegancką formę do sterowania oświetleniem. Część łączników może występować w wersji Smart Home* czyniąc sterowanie oświetleniem bardziej intuicyjnym i nowoczesnym. Łączniki mogą być podświetlane w ciemnościach lub sygnalizować diodą LED stan włączenia oświetlenia w dzień i w nocy.

Łączniki automatyczne zapewniają automatyczne sterowanie oświetleniem. Załączenie oświetlenia następuje w nocy, automatycznie po wykryciu ruchu przechodzącej lub zbliżającej się osoby. Zasięg działania łącznika automatycznego oraz czas załączenia oświetlenia zależą od ustawień wprowadzonych do urządzenia. Zastosowanie: klatki schodowe, korytarze, łazienki, garaże.

Łączniki bezprzewodowe stanowią alternatywę dla łączników tradycyjnych w ścianie. W wersji Suno with Netatmo* są płaskie i mogą być przyklejane do dowolnej powierzchni. Mogą występować w dowolnej ilości w wybranym pomieszczeniu sterując tym samym punktem oświetlenia np. lampą w suficie. Zasięg działania łącznika bezprzewodowego to kilkadziesiąt metrów w zamkniętym pomieszczeniu. Łączniki bezprzewodowe zasilane są bateryjnie. Nadają się doskonale do wykorzystania jako np. sterowanie całym oświetleniem ogrodu lub wybraną jego częścią.

W ofercie Suno dostępne są również 2 rodzaje ściemniaczy**, obrotowy oraz przyciskowy. Przeznaczone są do pracy ze wszystkimi popularnymi źródłami światła. Umożliwiają płynną regulację natężenia oświetlenia w pełnym zakresie, według potrzeb, pory dnia czy nastroju. Ciekawą funkcją ściemniaczy jest zapamiętywanie poziomu oświetlenia w chwili wyłączenia oświetlenia by moc automatycznie powrócić do tego samego poziomu po ponownym włączeniu ściemniacza. Druga interesująca funkcja przypisana do ściemniacza przyciskowego dokonuje płynnego wyłączenia oświetlenia podczas zasypiania w czasie 60 minut.


*Oferta Suno with Netatmo dostępna od Q4 2022.
**Prosimy o wcześniejsze upewnienie się, czy wybrany przez Państwa ściemniacz, może być zastosowany do użytego źródła światła.

Kolor
Rodzaj łącznika
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 534 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-22
Wszystko Ok z godnie z oczekiwaniem.
2023-05-02
Sprzedawca sam skontaktował się ze mną, żeby dopytać, czy jest potrzebne dodatkowe oświetlenie do gniazdka. Nie wiedziałam, że jest taka opcja, więc zawsze miło, że sprzedawca informuje o takiej możliwości. Miła i profesjonalna obsługa. Bardzo szybka wysyłka.
pixel