Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Legrand GREEN'UP Gniazda do ładowania pojazdów elektrycznych

2021-10-06
Legrand GREEN'UP Gniazda do ładowania pojazdów elektrycznych

GREEN'UP ACCESS, rozwiązanie dla domów jednorodzinnych

 

"90% użytkowników aut elektrycznych ładuje swoje pojazdy w domu lub w miejscu pracy"

 

Pojazd elektryczny lub hybrydowy typu plug-in staje się coraz bardziej powszechny. Świadomość społeczna auto elektrycznych sprzyja rozwojowi rynku gniazd i terminali ładowania. Przeprowadzone badanie przez AVERE pokazuje, że użytkownicy pojazdów elektrycznych pokonują średnio 29 km dziennie. Aby sprostać tej codziennej potrzebie, zelektryfikowane pojazdy kompatybilne z GREEN'UP SYSTEM można naładować w nieco ponad godzinę (czas ładowania liczony dla średniego zużycia pojazdu 16kW/h).

GREEN'UP ACCESS to właściwe rozwiązanie do codziennego użytkuGniazdo do ładowania pojazdu elektrycznego. Przeznaczone do instalacji w domach prywatnych, garażach, parkingach, itp. Umożliwia bezpieczne ładowanie elektrycznych i ładowalnych pojazdów hybrydowych 

 

 

System GREEN'UP opatentowana innowacja w gniazdach GREEN'UP ACCESS (i gniazdach terminali Legrand) umożliwia ładowanie pojazdu wyposażonego w przewód kompatybilny z GREEN'UP SYSTEM do  2 razy szybciej  niż na klasyczne gniazdo zasilające.

 Solidność unikalna technologia  umożliwiają dostarczenie maksymalnej bezpiecznej mocy 3,7 kW przy 230 V lub 16 A. Norma wymaga, aby obciążenie konwencjonalnego gniazdka było ograniczone do 8A (ponieważ nie jest przeznaczone do ładowania pojazdów elektrycznych) przez skrzynkę elektroniczną na przewodzie zasilającym pojazdu. 

GREEN'UP SYSTEM to bezpieczne ładowanie  w dedykowanym gniazdku i szybsze w zależności od wybranego pojazdu.

Green'up Access, opatentowana wtyczka Legrand: pojazd rozpoznaje bezpieczną infrastrukturę Green'up i wybiera maksymalną moc dostarczaną przez wtyczkę, skracając w ten sposób czas ładowania.

Solidne i niezawodne gniazda GREEN'UP ACCESS  to idealne rozwiązanie do ładowania dowolnego pojazdu elektrycznego lub hybrydowego typu plug-in. Gniazda z magnetycznym wykrywaniem obecności do wtyczki Green Up, gniazdo do pojazdów elektrycznych lub może służyć jako standardowe gniazdo.

Dostępne warianty:

  • natynkowe lub podtynkowe z klapką. Rozwiązania te doskonale nadają się do montażu w  indywidualnych domach jednorodzinnych. 
  • podtynkowe z zamykaną klapką na klucz, przeznaczona do wyposażenia prywatnego miejsca parkingowego w obrębie kondominium

 

  • *w wersji SMART za pośrednictwem rozwiązania with Netatmo do zdalnego włączania lub wyłączania gniazda, programowania czasów ładowania i monitorowania zużycia.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 498 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-12
ok
2023-03-06
Elegancko, szybko, sprawnie!!!!!
pixel